Zostań Parterem Biegu Arasmusa

Bieg ARASMUSA jest jedną z największych imprez sportowych na Kaszubach i całym powiecie kartuskim o charakterze międzynarodowym. Mamy aspiracje by był to najszybszy bieg atestowany na dystansie 5 kilometrów nie tylko na Pomorzu, ale i w całym kraju! Pierwsza edycja w roku 2016 zdobyła uznanie w oczach startujących zawodników i kibiców, a dla mieszkańców Kiełpina była wyjątkowym wydarzeniem upamiętniającym także jubileusz 775-lecia powstania naszej miejscowości.

Jako organizatorzy pragniemy dołożyć wszelkich starań by impreza stała na wysokim poziomie sportowym, z czołówką polskich biegaczy na starcie oraz rzeszą kilkuset biegaczy amatorów z całego kraju.

Bieg Arasmusa jest nowoczesnym biegiem w SERCU KASZUB!

To prawdziwe święto sportu i promocji zdrowia oraz aktywnego trybu życia wśród wszystkich mieszkańców naszej lokalnej społeczności, dzieci i dorosłych, ogólnie dla całych rodzin. W zawodach, zarówno jako bezpośredni uczestnicy, jak i kibice bierze udział ok. 1,5 tyś. osób z różnych zakątków Polski. W tej edycji impreza będzie miała jeszcze większy rozmach.

 

Przede wszystkim organizujemy bieg z pasji, dbamy o szczegóły i odpowiednią jakość oraz oprawę biegu, staramy się tworzyć pozytywną atmosferę wśród wszystkich uczestników.  Bieg jest wydarzeniem angażującym i integrującym wiele miejscowych organizacji, firm i przedsiębiorstw.

SUKCES IMPREZY JEST SUKCESEM SPONSORA!

Przygotowaliśmy cały pakiet propozycji dla firm oraz osób fizycznych. Jesteśmy otwarci na wsparcie w formie finansowej, rzeczowej lub produktowej i usługowej.

Oferujemy szereg możliwości promocji Państwa firmy, instytucji i produktów czy usług.

Oto niektóre nasze propozycje:

– umieszczenie logotypu firmy na plakacie, ulotkach, banerach, ściance sponsorskiej na terenie imprezy oraz innych naszych materiałach promocyjnych, także umieszczenie ich na stronach naszych partnerów medialnych w przesyłanych materiałach promocyjnych.

– stanowisko firmowe na terenie imprezy.

– możliwość umieszczenia Państwa banerów na terenie imprezy.

– umieszczenie logotypu firmy i podlinkowanie do strony www.biegarasmusa.pl w zakładce PARTNERZY.

– oficjalne podziękowania na stronie, na scenie podczas imprezy oraz informacje na stronach naszych Partnerów medialnych.

– kilkukrotne eksponowanie Państwa firmy i usług podczas w komentarzu prowadzącego podczas imprezy.

– link do strony www Państwa firmy, informacja o usługach na stronie wydarzenia naszego biegu oraz na fanpage’u na facebook’u

oraz wiele innych.

 

Zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji:
tel. +48 510-555-033
bieg@biegarasmusa.pl