Odświeżony projekt graficzny trasy!

Odświeżona projekt graficzny trasy! Tak prostej trasy próżno szukać w kalendarzach imprez. Jak po życiówkę na dystansie 5km to zapraszamy do Kiełpina! Co roku setki biegaczy wraca z rekordami i gradem wrażeń.
Bieg Arasmusa prowadzi jedną z szybszych piątek w kraju. Rekordy tras należą do tych, którzy zajmowali czołowe miejsca podczas  kwietniowego prestiżowego PKO Poznań Półmaratonu – 17:03 Dominika Nowakowska druga na mecie oraz Tomasz Grycko 14:21 – trzeci w Poznaniu. Gratulujemy!

A Was zapraszamy do nas:

https://elektronicznezapisy.pl/event/2715/clients.html

Szczegóły trasy prezentujemy niżej.

 

Opis trasy:
DYSTANS 5KM. ATEST PZLA. START – Kiełpino, ulica Długa 78, przed wjazdem na stadion. META – stadion. Cała trasa prowadzi ulicą Długą w Kiełpinie. Biegniemy 2470m i następuje nawrót o 180 stopni. Na pierwszych 800 metrach udostępnione są dwa pasy ruchu, następnie jest stopniowe zwężenie do jednego pasa już do samej mety. Pasy oddzielone pachołkami. Na 60m przed metą jest ostry zakręt w prawo na teren stadionu.  Finisz 60m na podłożu z kostki brukowej. Pozostała nawierzchnia to asfalt.
Ustawienie w sektorze startowym zawodników 15:50. Start godz. 16.00.  Limit czasu 45 min. Oznakowanie co 1 km znakami pionowymi.

kielpino

Oficjalny pomiar trasy i atest przeprowadził atestator Polskiego Związku Lekkiej Atletyki p. Zenon Piątek w dniu 26 sierpnia 2016 roku.