Ambasadorzy

Wyłoniliśmy już Ambasadorów Biegu Arasmusa 2018! Witamy i gratulujemy!

Wszystkich Ambasadorów łączy jedno – pasja do biegania i inspiracja innych do aktywności fizycznej, a przy tym sami kochają bieganie oraz starty w imprezach masowych. To zawodnicy na różnym poziomie wytrenowania, także początkujący biegacze.


Na początku dziękujemy za wszystkie zgłoszenia do drugiej edycji naszego programu. Jak wspominaliśmy, liczba kandydatur przerosła nasze oczekiwania – łącznie było ich 18! Przyznajemy się otwarcie – to nie były łatwe wybory 🙂

Spośród wszystkich wybraliśmy 11 osób, 11 różnych motywacji, 11 różnych poziomów wytrenowania, ale wszyscy mają jeden wspólny cel – inspirować bieganiem i cieszyć się aktywnym, zdrowym sportowym życiem! Oto szczęśliwa 11:

Kim są Ambasadorzy: to biegacze tacy jak Ty, motywatorzy należący do prestiżowego grona osób promujących bieg Arasmusa, inspirujący innych do aktywności fizycznej, a przy tym sami kochający bieganie, starty w imprezach masowych i oczywiście wysiłek fizyczny w każdej postaci. Poznajcie ich bliżej:

 

Naszych Ambasadorów spotkacie na różnych imprezach biegowych na Pomorzu i w innych miejscach na biegowej mapie Polski. Póki co zajrzyjcie na ich profile – naprawdę warto, bowiem będą konkursy

 

Oni są z nami na Arasmusie, a czy Ty dołączysz i dasz się namówić? Zgłoszenia startują już 3 kwietnia! Niebawem będziemy publikować informacje tegorocznej odsłony biegu. Warto być z nami 16 września 2018 roku!

 

#PobiegnijArasmusa  #AmbasadorArasmusa