Zostań Sponsorem

Bieg ARASMUSA jest jedną z największych imprez sportowych na Kaszubach i całym powiecie kartuskim o charakterze międzynarodowym. Mamy aspiracje by był to najszybszy bieg atestowany na dystansie 5 kilometrów nie tylko na Pomorzu, ale i w całym kraju! Już pierwsza edycja w roku 2016 zdobyła uznanie w oczach startujących zawodników oraz kibiców i na stałe wpisała się w kalendarz startowy setek zawodników z całej Polski. Z każdą kolejną rośniej jakość wydarzenia, która przyciąga coraz więcej uczestników.

Jako organizatorzy dokładamy wszelkich starań by impreza stała na wysokim poziomie sportowym, z czołówką polskich biegaczy na starcie oraz rzeszą kilkuset biegaczy amatorów z całego kraju oraz niepowtarzalną atmosferą Wielkiego Sportowego Święta!

Bieg Arasmusa jest nowoczesnym biegiem w SERCU KASZUB!

To prawdziwe święto sportu i promocji zdrowia oraz aktywnego trybu życia wśród wszystkich mieszkańców naszej lokalnej społeczności, dzieci i dorosłych, ogólnie dla całych rodzin. W zawodach, zarówno jako bezpośredni uczestnicy, jak i kibice bierze udział ok. 2.5 tyś. osób z różnych zakątków Polski, a przede wszystkim z Pomorza.

Przede wszystkim organizujemy bieg z pasji, dbamy o szczegóły i odpowiednią jakość oraz oprawę biegu, staramy się tworzyć pozytywną atmosferę wśród wszystkich uczestników.  Bieg jest wydarzeniem angażującym i integrującym wiele miejscowych organizacji, firm i przedsiębiorstw.

SUKCES IMPREZY JEST SUKCESEM SPONSORA!

Przygotowaliśmy cały pakiet propozycji dla firm oraz osób fizycznych, które pragną efektownej promocji swojej firmy lub marki. Jesteśmy otwarci na wsparcie w formie finansowej, rzeczowej lub produktowej (barter) czy usługowej.

Oferujemy szereg możliwości promocji Państwa firmy, instytucji i produktów czy usług. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy.