Zostań sponsorem

Bieg ARASMUSA jest jedną z największych imprez sportowych na Kaszubach i całym powiecie kartuskim o charakterze międzynarodowym. Mamy aspiracje by był to najszybszy bieg atestowany na dystansie 5 kilometrów nie tylko na Pomorzu, ale i w całym kraju! Pierwsza edycja w roku 2016 zdobyła uznanie w oczach startujących zawodników i kibiców, a dla mieszkańców Kiełpina była także wyjątkowym wydarzeniem upamiętniającym jubileusz 775-lecia powstania naszej miejscowości.

Jako organizatorzy pragniemy dołożyć wszelkich starań by impreza stała na wysokim poziomie sportowym, z czołówką polskich biegaczy na starcie oraz rzeszą kilkuset biegaczy amatorów z całego kraju.

Bieg Arasmusa jest nowoczesnym biegiem w SERCU KASZUB!

To prawdziwe święto sportu i promocji zdrowia oraz aktywnego trybu życia wśród wszystkich mieszkańców naszej lokalnej społeczności, dzieci i dorosłych, ogólnie dla całych rodzin. W zawodach, zarówno jako bezpośredni uczestnicy, jak i kibice bierze udział ok. 1,5 tyś. osób z różnych zakątków Polski.

Przede wszystkim organizujemy bieg z pasji, dbamy o szczegóły i odpowiednią jakość oraz oprawę biegu, staramy się tworzyć pozytywną atmosferę wśród wszystkich uczestników.  Bieg jest wydarzeniem angażującym i integrującym wiele miejscowych organizacji, firm i przedsiębiorstw.

SUKCES IMPREZY JEST SUKCESEM SPONSORA!

Przygotowaliśmy cały pakiet propozycji dla firm oraz osób fizycznych. Jesteśmy otwarci na wsparcie w formie finansowej, rzeczowej lub produktowej i usługowej.

Oferujemy szereg możliwości promocji Państwa firmy, instytucji i produktów czy usług.

Oto niektóre nasze propozycje:

– umieszczenie logotypu firmy na plakacie, ulotkach, banerach oraz innych naszych materiałach promocyjnych, także umieszczenie ich na stronach naszych partnerów medialnych w przesyłanych matariałach promocyjnych.

– możliwość umieszczenia Państwa banerów na terenie imprezy/ulotki/foldery/rollup’y.

– umieszczenie logotypu firmy i podlinkowanie do strony www.biegaarasmusa.pl w zakładce PARTNERZY.

– stanowisko firmowe na ternie imprezy.

– możliwość umieszczenia logotypów firmy na materiałach promocyjnych: koszulki/smycze.

– oficjalne podziękowania na stronie, na scenie podczas imprezy oraz informacje na stronach naszych Partnerów medialnych.

– kilkukrotne eksponowanie Państwa firmy i usług podczas w komentarzu prowadzącego podczas imprezy.

– link do strony www Państwa firmy, informacja o usługach na stronie wydarzenia naszego biegu oraz na fanpage’u na facebook’u.

– bezpłatne pakiety startowe dla pracowników firmy.

 

Zapraszamy do współpracy.

Dane kontaktowe:
tel. +48 510-555-033
bieg@biegarasmusa.pl

Dane do wpłat sponsorskich na rzecz imprezy:

Akademia Biegowa Kartuzy
83-307 Kiełpino; ul Długa 78A
Wszelkich wpłat prosimy dokonywać na rachunek bankowy: 11 8309 0000 0073 5279 2000 0010 – Bank Spółdzielczy o/Sztum
tytuł wpłaty: Bieg Arasmusa – sponsor (plus nazwa firmy/osoby fizycznej).