ADRUNALINE Partnerem Technicznym biegu!

Adrenalina to hormon, którego poziom w organizmie wzrasta w sytuacjach strachu, obawy, lęku. Każdy sportowiec doskonale zna to uczucie kiedy niepewność przed startem przeradza się w chęć walki. Pokonywanie własnych limitów, bicie swoich rekordów życiowych sprawia, że po przekroczeniu linii mety czujesz uniesienie, odlatujesz, wznosisz się ponad wszystkich.

AdRunaLine to marka odzieżowa dla biegaczy. Jej twórcy inspirowani działaniem hormonu adrenaliny, tworzą ubrania najwyższej jakości.

Odzież dedykowana pasjonatom biegania, fascynatom sportowym, którzy utożsamiają się z hasłem: Personal Best. Do dyspozycji są trzy lifestylowe linie odzieżowe: Fright, Fight i Flight. Całość dopełnia kolekcja techniczna, dopracowana z dbałością o każdy szczegół, jakość i komfort biegaczy.


Cieszymy się, że coraz popularniejsza w Polsce firma będzie Partnerem Biegu Arasmusa. To znak, że jakość naszego wydarzenia z każdą imprezą rośnie!
Jeszcze trochę musicie poczekać na projekt koszulki, która z pewnością zaskoczy wielu!
Przypominamy, że cena detaliczna 79 zł . Natomiast startujący w biegu głównym płacą tylko 35 zł!!!

Zarejestruj się już dzisiaj!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki na jej stronie internetowej www.adrunaline.pl Z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiedni strój, który zapewni mu omfort w dążeniu do upragnionych celów!